Žvakė "Fragrant Meadow"

69,00 €
Su mokesčiais

Žvakė "Fragrant Meadow" įkvėpta Vincento Van Gogo (Vincent Van Gogh) Kviečių lauko su kiparisais, tamsiai mėlynos spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

"Fragrant Meadow"
įkvėpta Vincento Van Gogo (Vincent Van Gogh) Kviečių lauko su kiparisais

Atsidurkite tarp gėlių pievoje, kupinoje įspūdžių. Pasimėgaukite čiobrelių, švelnių uolaskėlių (cistus) ir gaivių aviečių aromatu. Atsipalaiduokite su skrudinto tabako, kvapnių jazminų ir saldaus medaus natomis. Pasiklyskite jausminguose sodrios medienos ir minkštos odos kvepaluose.

Kvapo natos
Viršutinės natos: čiobrelis, cistas, avietė.
Vidurinės natos: tabakas, jazminas, medus.
Bazinės natos: oda, mediena.

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Meadow

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Meadow

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti