Žvakė "Mada"

65,00 €
Su mokesčiais

Žvakė Mada - įkvėpta Gustavo Klimto Mada Primavesi, rožinės spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

Mäda

įkvėptas Gustavo Klimto paveikslo Mäda Primavesi

Pajuskite aplink jus žydinčius įspūdžius. Pažadinkite savo pojūčius svajingomis švelnių, saldžių violetinių, tvirtos odos ir dangiškos rožės natomis. Pasimėgaukite sultingų persikų, žolelių baltosios arbatos lapelių ir tamsių sandalmedžių puokšte. Keliaukite toliau į aštrių pačiulų, kreminės vanilės ir jaudinančio gurmaniško mišinio natas.

Kvapo natos
Viršutinės natos: Violeto gėlės, oda, rožė.
Vidurinės natos: Persikas, baltoji arbata, sandalmedis.
Pagrindinės natos: pačiulis, vanilė, gurmaniškas akordas.

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Mada

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Mada

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti