PREKIŲ PRISTATYMAS

Pristatymo būdai:

1. Siuntų pristatymas Jūsų nurodytu adresu per DPD kurjerius. Pasirinkę šį būdą galėsite atsiimti prekes namuose arba nukreipti siuntą į siuntų terminalą ar DPD atsiėmimo tašką.

  • siuntoms virš 100 eurų - pristatymas per DPD kurjerius nemokamas! 

  • siuntoms iki 100 eurų - pristatymo kaina per DPD kurjerius pirkėjo adresu 4,95

  • siuntoms virš 50 eurų – pristatymas į DPD paštomatus nemokamas, iki 50 eurų – 3,63

2. Nemokamai galite atsiimti prekes iš Bohome ekspozicijos studijos adresu Juozapavičiaus pr. 21 LT 45256, Kaunas. Esant individualiam užsakymui, informuosime Jus, kai Jūsų užsakymas pasieks mus ir susitarsime dėl atsiėmimo laiko. Kitais atvejais prieš atsiimant prekes, būtina susisiekti tel. +37060912350 arba el.paštu info@bohome.lt ir susitarti dėl atsiėmimo laiko.

3. Pristatymas į Neringą:

Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas mokestis, todėl prieš pateikdami užsakymą susiekite su mumis el. paštu info@bohome.lt

4. Baldų, sunkesnių nei 31 kg, užnešimo paslauga. Jeigu perkate baldą, kuris sveria daugiau nei 31 kg (valgomojo stalai, pastatomos lentynos, indaujos ir kita) ir Jums reikia užnešimo paslaugos, susiekite su mumis el. paštu info@bohome.lt.


5. Didelių gabaritų/sunkiasvorių baldų pristatymas į namus gali būti apmokestinamas papildomai, todėl prieš pirkimą prašome susisiekti el. paštu
info@bohome.lt

Koks pristatymo laikas?

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu info@bohome.lt . Jei dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siunta vėluos, nedelsiant Jums pranešime. Prekes Jums pristatys patikima siuntų tarnyba DPD.

Pristatymo terminai

Jei viename užsakyme yra užsakomos prekės su skirtingais pristatymo terminais, tokiu atveju visam užsakymui yra taikomas ilgesnis pristatymo terminas. Taigi, jei viename užsakyme yra užsakoma viena prekė su 1 - 5 dienų pristatymo terminu, o kita su 2- 4 savaičių pristatymo terminu, visam užsakymui bus taikomas ilgesnis pristatymo terminas. Jei norite, kad vienu apsipirkimo metu Jūsų išsirinktos prekės, kurių terminai yra skirtingi, būtų pristatomos skirtingais užsakymo terminais, prašome daryti atskirus užsakymus.