Prekių ženklai

 • AYTM

  AYTM

  Nesenstantis ir prabangus namų interjeras ir daniškas dizainas. AYTM prekės ženklo šaknys tvirtai įsišaknijusios daniškame dizaine, tačiau vienintelis jo egzistavimo tikslas - iš naujo atrasti dizaino tradicijas ir suteikti interjero madai naują perspektyvą. AYTM dizaine atsispindi supaprastintos skandinaviško interjero formos ir struktūros, tačiau išsiskiria drąsiomis ir tarptautiniu mastu įkvėptomis spalvomis.

 • Bloomingville

  Bloomingville

  Bllomingville buvo įkurtas 2000 metais kaip absoliuti meilės apraiška šiaurietiškam gyvenimo stiliui ir apskritai šiaurietiškai kultūrai. Danų bendrovė, kuri puošia ne vienus namus. Unikalus baldų, šviestuvų, dekoro elementų asortimentas. Tobulas kainos ir kokybės balansas.  

 • Classic Collection

  Classic Collection

  Classic Collection - tai geriausias skandinaviško dizaino pavyzdys: paprastumas, funkcionalumas ir tvirtos, švarios linijos. 

 • Danform

  Danform

  Įkurta dar 1992 metais, DAN-FORM Denmark gamina aukštos kokybės baldus: valgomojo kėdes ir stalus, baro ir pusbario kėdes, fotelius ir biuro kėdes. 

 • Detjer

  Detjer

  Detjer” įkurtas 2019 m. iš meilės aplinkai ir minimalistiniam šeštojo dešimtmečio Chandigarh stiliui. Tiek dizainas, tiek pats gamybos procesas yra tiesiog unikalūs. Detjer” baldai yra tiesiog išskirtiniai, o gamybos būdas labai natūralus. Tačiau, be nuostabaus meistriškumo, “Detjer” gaminių tvarumas yra ne mažiau svarbi šio gamintojo koncepcijos dalis.

 • Edito

  Edito

  „Edito" Paris - peržengia tendencijas siūlydama kilimėlius, pagalvėles ir įvairius nedidelius naujoviško ir nesenstančio dizaino baldus...

 • Fink

  Fink

  "Fink" - tai prekės ženklas, kuris įkūnija paprastumą, funkcionalumą ir puikią estetiką. Nesenstantis dizainas, paprastų formų ir neapdorotų medžiagų derinys daro jį unikalų ir ilgaamžį. 

 • Graypants

  Graypants

  Graypants  -  išskitinių, tiesiog unikalių, žadą atimančių šviestuvų gamintojas. "Graypants" yra problemų sprendėjų komanda. Sietle ir Amsterdame įsikūrusi "Graypants" drąsaus kūrybiškumo komanda kuria įvairius gaminių, architektūros ir kitų gražių objektų dizainus visame pasaulyje. Jų darbas plečiasi visame pasaulyje, nes bendradarbiaujama su pirmaujančiomis pasaulio įmonėmis ir kuriami joms pritaikyti dizainai. Graypants - įkūrė du buvę architektai ir ne kur kitur, o į ateitį žvelgiančiame Sietle.  „Graypants“ kuria ir gamina sudėtingus, užburiančius apšvietimo elementus, naudodami tvariąją praktiką, pvz., daug kas gaminama iš perdirbtų medžiagų, o daugybė elementų konstruojama tiesiog rankomis.

 • ICONESSE

  ICONESSE

  Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

 • Jambo Collections

  Jambo Collections

  Jambo užtikrina tobulą kvapų ir patirčių harmoniją. Nuo natūralių kvapų, kurie sukuria šiltą, jaukią atmosferą, iki dekoratyvinių daiktų, kurie tikrai tinka prie interjero. Įkvėpimo  Jambo semiasi iš visų pasaulio kampelių. Kvapus kuris kartu su garsiais parfumeriais Prancūzijos pietuose esančiame Graso mieste, kvepalų gamybos epicentre. Kartu ieško tinkamų ingredientų ir elementų, kad sukurtų prabangius, unikalaus charakterio namų kvapus. Nes sukurti puikius kvapus Jūsų namams - tikras meno kūrinys!

 • Myfelt

  Myfelt

  Myfelt - iš žmonių žmonėms. Absoliučiai natūralūs ir unikalūs kilimai, padėkliukai, pufai...

 • Natoe Fragrances

  Natoe Fragrances

  „Natoè“ sujungia Prancūzijoje amatininkų pagamintų gaminių autentiškumą su įžūlių, unikalių uoslės ženklų jausmingumu ir kviečia svajoti bei pabėgti. 

 • Sheyn.

  Sheyn.

  „Sheyn“  - Vienoje įsikūrusi dizaino studija. Jos įkūrėjai Nicolas Gold ir Markus Shaffer.  „Sheyn“  -  kuria nedidelę architektūrą jūsų namams naudojant šiuolaikines technologijas bei daug dėmesio skirdami detalėms.

 • Sternzeit

  Sternzeit

  Nuo 2010 metų Sternzeit gamina prabangius ir ilgalaikius baldus, kurie be galo traukia akį, nes jų stilius tiesiog nerealus! Bauhaus ir Skandinaviško stiliaus mišinys, ar gali būti kas geriau…

 • Studio Hausen

  Studio Hausen

  Unikalios lentynų sistemos. „Studio Hausen“ buvo įkurta 2014 m., siekiant pateikti nesenstančius, tvarius produktus šiuolaikiniams namams. Skoningai derinant minimalistinį, vokišką dizainą ir meilę natūraliam medžio grožiui, „Studio Hausen“ puikiai papildo bet kurią gyvenamąją erdvę.

 • Tonfisk Design

  Tonfisk Design

  Tonfisk Design, tiesiog unikalūs rankų darbo indai ir interjero aksesuarai iš porceliano!

 • Witamina D

  Witamina D

  WITAMINA D - tai aistringai ir atsidavusiai sukurta baldų ir aksesuarų kolekcija, kurioje dėmesys skiriamas kiekvienai detalei, atsižvelgiant į aplinką. Naudojamos patvarios, taurios medžiagas, bendradarbiaujama su vietiniais meistrais ir patikrintais rangovais. Siūlomos paprastos, laikui nepavaldžios formos, nes siekiama, kad Witamina D baldai ir aksesuarai tarnautų ilgus metus.