Žvakė "Great Wave"

69,00 €
Su mokesčiais

Žvakė "Great Wave" įkvėpta Hokusai Katsushika "Great Wave by Kanagawa" kreminės spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

"Great Wave"

įkvėpta Hokusai Katsushika "Great Wave by Kanagawa"

Pajuskite gaivaus mandarinų ir saulėje prinokusių citrinų vėjo dvelksmą kartu su saulėtu jūros gintaru. Plaukiokite ant švelnaus lotoso, gaivinančios vandens lelijos ir pajuskite vėsius jūros purslus ant odos. Pasimėgaukite žemiškomis samanomis ir giliu gintaro kvapu, lėtai pasinerdami į kvepiančias švelnaus muskuso gelmes.

Kvapo natos
Viršutinės natos: Mandarinas, citrina, gintaras.
Vidurinės natos: Lotosas, vandens lelija, jūros purslai.
Bazinės natos: Muskusas, samanos, gintaras.

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Wave

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Wave

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti