Žvakė "Garden Wall"

69,00 €
Su mokesčiais

Žvakė "Garden Wall" įkvėpta Williamo Morriso Violet ir Columbine tamsiai žalios spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

" Garden Wall"

įkvėpta Williamo Morriso Violet ir Columbine

Ženkite į įspūdžių sodą. Palepinkite savo pojūčius egzotiškomis bergamotėmis, švelniomis baltomis gėlėmis, mistine mediena ir žemišku vetiveriu. Mėgaukitės šiltomis ir kviečiančiomis švytinčio muskuso ir gaivinančių cukruotų citrusinių vaisių žievelių natomis.

Kvapo natos
Viršutinės natos: bergamotė, itališka bergamotė
Vidurinės natos: Baltosios gėlės, mediena, vetiveris
Bazinės natos: Baltasis muskusas, cukruotos citrusinių vaisių žievelės.

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Garden

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Garden

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti