Žvakė "Tahiti Leisure"

69,00 €
Su mokesčiais

Žvakė " Tahiti Leisure" įkvėptas Paulio Gauguino "Siesta" violetinės spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

" Tahiti Leisure"

įkvėptas Paulio Gauguino "Siesta"

Mėgaukitės atogrąžų įspūdžiais. Užmerkite akis ir keliaukite į saulės nubučiuotų mandarinų, bergamočių ir saldžių gėlių nerolių šalį. Atpažinkite subtilias svaiginančių apelsinų žiedų, jausmingų jazminų ir švelnių heliotropų natas. Paguodą teikia malonūs švelnaus muskuso ir malonūs medaus akcentai.

Kvapo natos
Viršutinės natos: Mandarinas, bergamotė, nerolis.
Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, jazminai, heliotropai.
Bazinės natos: Muskusas, medus.

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Tahiti

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Tahiti

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti