Žvakė "Sailing Vessel"

69,00 €
Su mokesčiais

Žvakė Sailing Vessel, įkvėpta Bay with Sailing Vessels by Reinier Nooms, juodos spalvos.

Kiekis

Tobula dovana...

Sveiki atvykę į "ICONESSE" žvakių pasaulį, į įspūdžių pasaulį, kuriame kvapai turi formas, spalvas ir tekstūras. Kolekcija IMPRESSIONS įkvėpta garsių paveikslų ir sukurta taip, kad stimuliuotų visus pojūčius. Ji žadina vaizduotę, įkvepia ir pažadina jūsų kūrybiškumą.

Šeši garsūs paveikslai įkvėpė ICONESSE sukurti unikalią kvapiųjų žvakių kolekciją. Kiekvienas iš jų pasakoja skirtingą istoriją, įtraukiančią visus pojūčius. Niujorke sukurtos, Paryžiaus parfumerių itin kruopščiai sukurtos ir iš Europos paruoštame stikle išdėliotos kvapiosios žvakės ICONESSE - tai didinga, jausminga patirtis.

"Sailing Vessel"
įkvėpta Bay with Sailing Vessels by Reinier Nooms

Leiskitės į kvapų kelionę po klasikines odos ir švelnių heliotropų natas. Atraskite sandalmedžio kvapą virš aromatingų apelsinų žiedų. Laukite, kol bazinės natos švelniai nuplauks jus, maišydamos pačiulį su kreminės vanilės, pikantiško gintaro ir savito kedro medžio natomis. Atvykite į kelionės tikslą pailsėję kūnu ir atgaivinę dvasią.

Kvapo natos
Viršutinės natos: oda, heliotropas
Vidurinės natos: sandalmedis, apelsinų žiedai
Bazinės natos: pačiulis, vanilė, gintaras, kedras

ICONESSE žvakės gaminamos tik iš natūralaus vaško, yra biologiškai skaidžios, nesukelia galvos skausmo ir alergijos, jas saugu naudoti vaikams, nėščioms moterims ir naminiams gyvūnams.
Plotis ir aukštis: 118 mm x 118 mm
Svoris: 1200 g
Degimo trukmė - apie 48 val.

Prekės kodas: Sailing

Šią prekę turime sandėlyje.

Kviečiame aplankyti mūsų ekspoziciją!

 

Sailing

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti